Prawo pracy

foto

Zobacz mikropożyczka 5000 ile się czeka

Zobacz mikropożyczka 5000 ile się czeka w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało splot tarczy antykryzysowej, z przyczyny któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da zapożyczenie językowe 5000 złotych na rzecz mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, by ją uzyskać, a również w który sposób będzie później możliwe jej umorzenie. Pożyczka 5000 złotych.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

dla kogo jest świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa

dla kogo jest świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc na rzecz samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą polegać świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie przez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe na rzecz kogo? Do tej pory w toku bieżących artykułów przedsiębiorcy, jacy w związku ze wzrostem zachorowalności na.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Płaca minimalna 2020 wp i Zatrudnieni

Płaca minimalna 2020 wp i Zatrudnieni przez zagraniczną agencję pracy Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na realizowaniu poprzez pracownika pracy u innego pracodawcy.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-17
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie przepisy zmienionego

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych, zarówno w postaci papierowej, jak i elektronicznej. Nowy status pozwoli na elektronizację dokumentacji pracowniczej, czyli wyważony zostanie pokaźny fort papierowości.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-11
Komentarze: 3

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 podatki umowa o pracę