Budownictwo

foto

Usługi budowlane Roszczenia na usługi budowlane

Usługi budowlane Roszczenia na usługi budowlane zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć m. in.: w który sposób ująć kontrakty długoterminowe w rachunkowości przedsiębiorstw? Jakie są metody wyceny i ujęcia w sprawozdaniu finansowym przychodów i kosztów połączonych z realizacją kontraktów długoterminowych? Jak scharakteryzować moment rozpoczęcia i zakończenia kontraktu, przypadający na różne okresy.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2020-06-04
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Decyzja o opróżnieniu budynku W poradniku

Decyzja o opróżnieniu budynku. W poradniku Inwestycje budowlane znajdziecie Państwo zanalizowane m.in.- termin inwestycji budowlanych,- prawa i obowiązki uczestników procesu inwestycyjnego,- kolejne fazy postępowania,- nowe regulacje umowne. W czwartym zaktualizowanym wydaniu omówiono dokładnie problematykę procesu inwestycyjnego. Publikacja pdf w sposób kompleksowy i wyczerpujący tłumaczy zagadnienia.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2020-04-17
Komentarze: 3

Zobacz więcej ...

foto

warunki techniczne i budowlane 2020

warunki techniczne i budowlane 2020 jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i Koszty budowy. Podstawowym celem artykułu jest wyobrażenie istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł religijny problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów kontraktów budowlanych w zarządzaniu.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2020-02-18
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 podatki umowa o pracę